Trening Personalny

Jeśli chciałbyś zacząć swoją przygodę ze sportem lub potrzeba Ci osoby czuwającej nad Twoim bezpieczeństwem i komfortem podczas ćwiczeń, warto pomyśleć o treningu personalnym. Pozostaw mnie kontrolę Twoich postępów i wyników, a także ocenę możliwości i predyspozycji fizycznych, a sam skup się wyłącznie na sobie.
Bez względu na stan zdrowia, płeć, wiek czy cele, jakie chciałbyś osiągnąć poprzez trening moja oferta jest skierowana właśnie do CIEBIE! Nie zwlekaj, a sukces w tej materii już niebawem stanie się Twoim udziałem. Dzięki indywidualnemu podejściu do Twojej osoby i rodzaju treningu spędzisz czas w aktywny, a zarazem przyjemny sposób, przezwyciężysz stres i odprężysz się po trudach dnia codziennego. Forma treningu zależy od Twoich indywidualnych predyspozycji i preferencji. Pomogę Ci przeskoczyć Twoją własną poprzeczkę, niezależnie od miejsca, gdzie zrealizujemy treningi: w siłowni, w terenie, na basenie, hali sportowej, czy też Twoim domu.
Rozpisanie właściwego planu treningowego, które poprzedza pierwsze zajęcia to najistotniejszy element na drodze do sukcesu. Po uwzględnieniu Twoich oczekiwań względem treningu, kompleksowej ocenie aktualnego poziomu motorycznego Twojego ciała dobiorę metody treningowe, biorąc pod uwagę również czas, jaki chcesz poświęcić temu celowi, tak by był zarówno wystarczająco zaawansowany i efektywny, a zarazem możliwy do wykonania.
A może masz ochotę ćwiczyć z kimś jeszcze? Chcesz spędzić wartościowo i aktywnie czas z dziewczyną lub żoną, albo wyrwać chłopaka/męża sprzed laptopa czy telewizora? A może jesteś wielbicielem rywalizacji w grupie? Przygotuję dla Was trening, który spełni Wasze oczekiwania, niezależnie od preferowanego miejsca i celu zajęć. Po dograniu szczegółów pozostanie nam już tylko ROZPOCZĄĆ WIELKĄ PRZYGODĘ!