Rekomendacje

Jestem wiecznie zabiegana i nie bardzo miałam czas, by kompleksowo zadbać o swój organizm. Doszłam do wniosku,że przyda mi się wsparcie i to był strzał w dziesiątkę! Rozpoczęłam współpracę z Mariuszem nie licząc na cuda,z powodu ciągłego braku czasu,jednak jestem miło zaskoczona efektami. Mariusz pomógł mi nie tylko zbudować silne ,sprawne ciało i dobrą kondycję,ale i potrafił dostosować harmonogram treningów do mojego napiętego grafiku,dzięki czemu praca nad sylwetką nie kolidowała z codziennymi obowiązkami. Sympatyczna atmosfera na treningach, dyspozycyjność Mariusza i pełen profesjonalizm ! Z czystym sumieniem mogę polecić tego trenera personalnego każdemu,kto jest gotów na pozytywne zmiany w swoim życiu.
Agnieszka Kolada

 

Trener personalny? To zawsze świadomy i dobrowolny wybór. Uświadamia nam jak ważny w życiu jest sport oraz ile radości można z niego czerpać. Pozwala też zrozumieć jak ważne jest to, co, gdzie i ile jemy. Decyzja o rozpoczęciu współpracy z Mariuszem rozpoczęła nowy rozdział w moim życiu. Chociaż początki nie były łatwe, to dziś wiem, że każdy wysiłek mój i trenera, opłacał się. Po 6 miesiącach treningu i przekraczania wszelkich, jak wcześniej sądziłem, nie możliwych do przekroczenia granic moja waga zmniejszyła się o 13 kg. Trener pokazał mi jak wiele mogę osiągnąć, korzystając z jego wiedzy, zaangażowania i dzięki pozytywnej motywacji. Kiedy moja kondycja poprawia się z dnia na dzień, kilogramy znikają czuje się lepiej niż kiedykolwiek, to wiem, że wybrałem odpowiedniego trenera.
Artur Uramowski

 

Pragnę zarekomendować Mariusza Surmę -Trenera Personalnego, jako osobę niezwykle kompetentną i doświadczoną. Treningi z nim cechują się dużym urozmaiceniem, mimo, ze ćwiczenia są wyczerpujące, panuje miła i przyjazna atmosfera podczas treningu. Wszystkim osobom zainteresowanym i czującym potrzebę zmian gorąco polecam Trenera Mariusza Surmę.
Ewelina Grabowska

 

Zawsze miałam problem z utrzymaniem motywacji na wysokim poziomie. Wszystko inne stawiałam ponad własne samopoczucie,ponieważ ciągle znajdowało się coś ważniejszego. Mariusz namówił mnie do przeorganizowania życia i znalezienia w nim miejsca na doskonalenie siebie. Udowodnił mi,że mogę być w świetnej formie i mieć niesamowicie dużo energii,nawet po intensywnym treningu. To trener z empatią,wyrozumiały,ale nieugięty.A Jego opanowanie nie ma sobie równych ;)
Natalia Wybierała

 

W okresie grudzień 2015 – styczeń 2016 brałem udział w treningach personalnych prowadzonych przez Mariusza Surmę. Celem treningów było zwiększenie siły mięśni oraz ogólny rozwój fizyczny. Treningi były prowadzone w sposób profesjonalny, z dbałością o szczegóły. Dało się odczuć bardzo dużą wiedzę trenera Mariusza w tym zakresie. Mariusz Surma podczas zajęć był zawsze stuprocentowo zaangażowany w wykonywaną pracę, robił to z pasją. Swoją postawą motywował mnie do ćwiczeń, bardzo dobrze wspominam okres treningów personalnych prowadzonych przez trenera Mariusza. Strona etyczno-moralna bez zastrzeżeń.
Z poważaniem
Michał Wilkosz

 

Szanowni Państwo, Pragnę zarekomendować Pana Mariusza jako niezwykle kompetentnego i doświadczonego trenera personalnego 🙂 Treningi, ćwiczenia oraz dieta zawsze cechują się urozmaiceniem oraz są odpowiednio uzasadnione i uargumentowane. Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń atmosfera podczas treningu jest zawsze miła i przyjazna!! Z całego serca, gorąco polecam treningi z Panem Mariuszem 🙂
Daria Jankowska

 

Witam Wszystkich zainteresowanych 🙂 Chciałabym polecić Wam Osobistego Trenera Personalnego Pana Mariusza, który prowadzi indywidualne zajęcia ze swoimi klientami. Skupia on się tylko i wyłącznie na Was 🙂 Pan Mariusz jest zaangażowany w to co robi, słucha i dobrze doradza, ustala jadłospis i ćwiczenia odpowiednie do naszych potrzeb, przy nim można czuć się bezpiecznie, jak widać sam trenuje, biega, ćwiczy i z pewnością pomoże i Wam 🙂 Jestem od jakiegoś czasu klientką P. Mariusza, zmieniam stopniowo moją dietę, ćwiczę, staram się zmienić moje życie na bardziej aktywniejsze i czuję się coraz lepiej 🙂 Jak każda matka po porodzie marzę o powrocie do swojej dawnej sylwetki, z pomocą Pana Mariusza myślę, że mi się uda 🙂 SPRÓBUJ I TY !!! 🙂
Mariola Jakimów

 

Pracuję z psami i zależało mi na połączeniu moich codziennych zajęć w tej dziedzinie z doskonaleniem siebie samej. Mariusz to „psiolubny” trener;) i obecność, a także uczestnictwo psa w treningach nie stanowiło problemu. Mariusz dostosował mój plan aktywności tak, by jego głównymi elementami były sporty kynologiczne (uprawiane z psami), takie jak canicross (bieg przełajowy z czworonogiem) czy dogtrekking ( marsz z psiakiem ). Sympatyczna, ciepła atmosfera podczas zajęć, elastyczny grafik , ale twarde zasady;) Zyskałam niezbędną w mojej pracy kondycję i wytrzymałość, a dodatkowo straciłam trochę zbędnego cielesnego „nadbagażu”.
Gorąco polecam!
Karolina Lipczyńska

 

Od dawna chciałam zmienić coś w swoim życiu lecz nie wiedziałam co dokładnie, aż do lipca 2015 r. kiedy to spotkałam trenera Mariusza Sumę, dzięki któremu odnalazłam życiową pasję i zrozumiałam że to właśnie sport jest tym co chce robić w życiu. Zaczęło się od pospolitego marzenia -wymodelować sylwetkę lecz nie wiedziałam jak się do tego zabrać, chodziłam na siłownię lecz nie dawało to pożądanych efektów, jak się później dowiedziałam wina było złe wykonywanie ćwiczeń. Pan Mariusz pokazał mi jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia aby przynosiły efekty. Dodatkowo wytłumaczył mi na czym polega praca mięśni oraz jak mogę szybciej osiągnąć pożądane efekty poprzez zmianę diety. Efekty przyszły szybko, jednak mi to nie wystarczało. Ćwiczę do dzisiaj jednak już nie po to by osiągnąć jakiś cel, tylko dlatego że dzięki Panu Mariuszowi pokochałam sport, pokochałam siłownię.
Paulina Kowalczyk