O mnie

Na wstępie chciałbym Cię serdecznie zaprosić na swoją nową, profesjonalną stronę internetową, na której znajdziesz m.in. dziesiątki artykułów o zdrowiu. Wystarczy wpisać w przeglądarce moje imię i nazwisko (bez spacji) i dodać .com

 

Nazywam się Mariusz Surma. Jestem dyplomowanym i certyfikowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem klinicznym. Absolwentem Akademii Mistrzostwa sportowego we Wrocławiu.
 branżą fitness i kulturystyką związałem się już 10 lat temu. Przez ten czas zdobywałem szlify pracując w klubach fitness i siłowniach oraz prowadząc treningi personalne i grupowe. Moja dotychczasowa praca w tej branży  wielokrotnie pozwoliła mi wesprzeć klientów w osiągnięciu wymarzonego wyglądu i kondycji fizycznej, co jest również źródłem mojej osobistej satysfakcji.
Od wielu lat poszerzam swoją wiedzę na temat wszelkich rodzajów aktywności fizycznej, optymalnego odżywiania, kształtowania sylwetki oraz wypracowywania właściwych nawyków, dzięki którym efekty pracy zostają na stałe. Największy nacisk kładę na jakość i poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, ponieważ priorytetem jest dla mnie zdrowie i bezpieczeństwo moich podopiecznych.
Sport pozwolił mi wykształcić w sobie szereg pozytywnych cech, takich jak: systematyczność, wiarę we własne możliwości, czy konsekwencję. I tymi cechami staram się zarazić podopiecznych, by trening stał się dla nich nie tylko pracą nad ciałem, ale i kształtowaniem charakteru. Moją wieloletnią pasją jest Muay Thai czyli boks tajski. Jestem instruktorem sztuk walki, a ich tajniki zacząłem zgłębiać we Wrocławskich klubach Dragon i Puncher. Na życzenie klientów podstawy Muay Thai wplatam w plan treningowy.