Chcesz być szczęśliwy?

Tak często w rozmowach padają słowa: szczęście, nieszczęście, szczęśliwy, nieszczęśliwy. Takie jest nasze życie. Nie zapominajmy jednak, że dużo zależy od nas samych. Jak mówi przysłowie „możemy być kowalami własnego losu” i chciejmy nimi być.  Mamy wolną wolę, możemy wybierać, choć są i tacy, którzy uważają, że nic nie da się zrobić, że trzeba pogodzić się z losem,, bo wszystko jest albo białe, albo czarne i nie ma alternatywy. Są oni w wielkim błędzie i tą drogą iść nie można. Najwięcej na ten temat mogą powiedzieć ludzie „Optymalni”.

Szczęście i radość z życia daje zdrowie. Dobrze, więc zrobili Ci, którzy nie słuchali  fałszywych osądów i dobrowolnie, bez przymusu, wybrali dietę optymalną bądź ketogeniczną dr Kwaśniewskiego jak i dr Atkinsa.W tym zapędzonym i często zakłamanym świecie postępowanie niektórych ludzi jest nieuczciwe. W swojej wielostronności nie mogą być wszystkim dobrzy. Robią, więc byle jak, po łebkach, aby tylko jak najszybciej osiągnąć pieniądze, stanowisko, sławę, a reszta mówią „jakoś tam  będzie”! Jest jednak żelazna zasada, żeby coś osiągnąć, trzeba włożyć w to dużo i długiej mozolnej pracy. Taki trud podjęli Kwaśniewski i Atkins. To dzięki ich długoletniej pracy i wysiłkowi w badaniach, możemy być zdrowi i szczęśliwi. Dali nam gotową „receptę”. Przeciwników mają dużo, ale chyba tylko przez zazdrość. Ci na Keto i optymalni już wybrali, wygrali i są szczęśliwi. Staną szpalerem, pięknie uśmiechnięci i młodzi, i zaświadczą swoim zdrowiem, że wybrali prawidłowo.

Tak, prawidłowo, bo dieta Kwaśniewskiego i Atkinsa nie kłamie! Przeciwnicy nie mają żadnych szans!e tylko krytykują, ale nie umieją udowodnić swoich racji, nie mają żadnych badań naukowych na ten temat. Ci, którzy dobrze wybrali przy swojej diecie, a nie przy żywieniu „korytkowym” odzyskali zdrowie, a z nim uśmiech i radość z życia. Pozbyli się chorób, których przez wiele lat nie potrafili wyleczyć tak zwani „normalni lekarze”.

Od dziecka uczy się nas w domu”co dobre”, „co złe”, co można robić, a czego nie wolno. Ci, którzy słuchali dobrych rad rodziców, nie mieli kłopotów, co wybrać „korytko” czy właściwy typ żywieniowy. Są szczęśliwi, bo wybrali prawidłowo.

Chodź diety Kwaśniewskiego i Atkinsa wymagają na początku stosowania trochę matematyki, to nauczyli się stosunku tłuszczu i białka i węglowodanów. Dziś nie mają z tym kłopotów i czas na naukę nie był zmarnowany. Osoby początkujące, które dopiero się uczą diety, , mają do tego podręczniki, broszury, pomoc doświadczonych lekarzy i dietetyków. Czy może być szczęśliwy człowiek chory Na pewno nie! Dlatego o szczęście trzeba walczyć. Walkę mamy ułatwioną, bo dr Kwaśniewski i dr Atkins dali nam na to receptę. Nie marnujmy, więc tego dobrodziejstwa. Z roku na rok wzrasta  ilość osób stosujących dietę ketogeniczną i dietę optymalną.

Coraz więcej osób pozbywa się ciężkich chorób, z którymi bezskutecznie „walczyli” całe lata. Dieta ketogeczniczna i optymalna daje zdrowie, zdrowie daje uśmiech, a wszystko razem daje to, że jesteśmy szczęśliwi. Przejdź na dietę optymalną lub ketogeniczną!

„Keto-Optymalni” są zawsze szczęśliwi! „Keto-Optymalni” są zawsze zdrowi!

Chociaż oficjalna „Służba Zdrowia” nie chce zaakceptować tego żywienia, sama do tej pory lepszego nie wymyśliła. Przepraszam, wymyśliła dawne ZOZ-y zamieniła na „Kasy chorych”. Chyba słusznie, bo chorych mają coraz więcej.

 

Warszawa, Trener Personalny, Trener Osobisty,
Dietetyk Kliniczny Mariusz Surma

You must be logged in to post a comment.